ריטייל SPADE

שטחי המסחר, החנויות והקניון מהווים שטח פרסום נרחב ולכן הינם חלק הכרחי מפריסת המדיה למיתוג העסק ופרסומו השוטף.
ב- SPADE נמקסם את יכולות הפרסום של המותג שלך, דרך מיפוי שטח הקניון/המתחם וסביבתו,
בחירת מיקום מיטבי לחשיפה מקסימלית של העוברים והשבים, ונבצע התקנה מהירה ומושלמת בשטח. 

דגלים פנים קניון
דגלי שילוט בקניונים הם דרך מצויינת לרתום את "השטח המת" של הקניון לצורך פרסום אפקטיבי במיוחד. הדגלים נתלים בגובה אופטימלי, דבר המבטיח בולטות מירבית ו"תפיסת המבט" של ההולכים והשבים בקניון. אנו עובדים עם בדים באיכות הגבוהה ביותר ובעלי עמידות מיטבית לאורך זמן.
דרגנועים
חברת SPADE MEDIA מבצעת הדפסה והתקנה של שילוט דרגנועים ברמה הגבוהה ביותר. הדפסת השילוט נעשית בהתאמה אישית לשטח המסחרי ולפי מידות הדרגנוע המדוייקות, בכך אנו מבטיחים לך נראות מיטבית בשטח המתחם המסחרי, תוך הקפדה יתרה על איכות מוצר הגבוהה ביותר בשוק.
לוגואים תלת מימד
אם ברצונך לייצר שלט אקסקלוסיבי אשר יהיה שונה מהשלטים הנמצאים בסביבתו ויבלוט, תרתי משמע, לעיניהם של הלקוחות הפוטנצאלים – לוגו תלת מימדי הוא בחירה מיטבית. אנו מתמחים בייצור שלטים תלת מימדיים בכל הגדלים החל משלטים להצבה בבית העסק ועד לשילוט תלת מימד ענק להצבה בחזית הקניון. בכל השלטים ניתן ומומלץ לשלב גופי תאורה עוצמתיים אשר יעניקו לשלט נראות מיטבית ביום ובלילה וחשיפה 24/7 .
פריימלס
אנו בחברת SPADE MEDIA מתמחים בשילוט פריימלס לקניונים. שלטי הפריימלס הינם שלטי איכות בעלי נראות מודרנית ונקייה וכושר בולטות מקסימלי בנוף הקניון. השלטים מודפסים בשיטת סובלימציה בלונדון, המותאמת בצורה הטובה ביותר לתצוגה זו, ומותקנים על מסגרת אלומיניום נסתרת בעלת גב לד עוצמתי שלא ניתן לפספס.
קוליסות
בקניונים מתקיימים תדיר אירועים רבי משתתפים לאורך השנה, לכן חשוב לדאוג שהחנות לא תיעלם בנוף האנשים. דרך יעילה להבטיח זאת היא שימוש בקוליסה ממותגת הידועה גם כ- "קיר אינסטגרם". שימוש נכון בקוליסה ממותגת יגביר את נוכחות החנות בקניון ויגביר את הפצת המותג במיוחד ברשתות החברתיות, תוך מתן נראות מתקדמת, צעירה ומודרנית למותג.
קירות קניון
יוצאים לשיפוצים? מקימים חנות חדשה? חבל שתיראו כמו אתר בנייה... בעת ביצוע עבודות בחנות ניתן להסתיר את איזור העבודה בצורה פשוטה על ידי הצבת קיר מותג מסביב לחנות. קירות אלו מספקים לעוברים ושבים מידע על החנות המתחדשת, ללא חשיפה של פעולת הבנייה עצמה, שעלולה להיות לא אסתטית. כך שהקיר הממותג משרת אתכם פעמיים- פעם אחת בהסתרת עבודות הבנייה ופעם שנייה במיתוג בולט של החנות ויצירת ציפייה אצל העוברים והשבים לפתיחתה המחודשת.
שילוט ענק
אנו בספייד מתמחים בהתקנת שילוט ענק על גבי קניונים. כל המתקינים המקצועיים שלנו בעלי רישיון לעבודות בגובה. הדפסת השילוט נעשית על בדים איכותיים וחזקים במיוחד העומדים בתקן אירופאי ומבטיחים עמידות לאורך זמן בתנאי פנים וחוץ ונראות מיטבית של בית העסק שלך.
הקודם
הבא

גלריית קניונים ומסחר

במרוצת השנים לקחנו חלק באלפי פרויקטים בתחום הריטייל, לרשותכם מקבץ נבחר:

דגלים פנים קניון

דרגנועים

לוגואים תלת מימד

פריימלס

קוליסות

קירות בקניון

שילוט ענק