נדל"ן SPADE

ב- SPADE נמקסם את יכולות הפרסום של החברה/פרויקט שלך, דרך מיפוי שטח הפרסום וסביבתו, בחירת מיקום מיטבי לחשיפה מקסימלית תוך הקפדה יתרה על טיב חומרי הגלם, התקנה מהירה בשטח וביצוע מושלם.

גדרות מדברות
גדרות אתרי הבניה מהוות שטח פרסומי אטרקטיבי. כיום נהוג לעשות שימוש בגדר מדברת אשר מעבירה את ערכי ואיכויות המותג/ היזם/ הפרויקט ומשמשת נדבך פרסומי בלתי נפרד וכמובן יוצרת חוצץ אסתטי בין עוברי האורח לאתר הבניה. שימוש נכון במיתוג הגדר יעצים את נוכחות הפרויקט באזור ויצור סקרנות וציפייה מצד העוברים ושבים, כמו גם הנעה לפעולה. הגדר עשויה פאנל מוקצף ומודפסת על מדבקת אורופול גרמנית בטכניקה המסננת את קרני ה- UV ושומרת על צבעיה חיים לאורך זמן רב.
אותיות תלת-מימד
שלט אקסקלוסיבי ובולט המספק אסמכתא ויזואלית ברורה לתדמית החברה/הפרויקט הנדרש ויתרון בחשיפה מיטבית לעיניהם של הלקוחות הפוטנציאלים. אנו בספייד מדיה מתמחים בייצור שלטים תלת מימדיים בכל הגדלים ולכלל צרכי החברה שלכם, בהתאמה אישית ומדויקת. החל משלטים למשרד המכירות ועד לשילוט תלת מימד ענק להצבה על עגורנים ובניינים. בכל השלטים ניתן ומומלץ לשלב גופי תאורה אשר יעניקו לשלט נראות מיטבית גם בלילה ובכך יאריכו את זמן החשיפה שלו.
דגלים
דגלים ממותגים הם מדיה פרסומית בעלת נראות ייחודית בתוואי השטח. הדגלים יכולים להיתלות ברצף ליצירת תיחום מיתוגי בולט או כבודדים. הדגלים נראים מרחוק בשל גובהם הייחודי ושונותם מהנוף ומייצרים זכירות גבוהה התורמת לעוצמת המותג/ הפרויקט. בין אם מדובר בשדרת דגלי בד בהדפסת סאטן המתנופפים ברוח ומתבלטים מן הסביבה או דגל אלומיניום יציב ועוצמתי אשר נראה למרחקים, דגלים הם פריט חובה להתבלטות בשטח.
טוטמים
הצבת טוטם באתר בניה היא דרך עוצמתית וחד משמעית להצהיר על דריסת רגל איתנה במקום ופרסום רציף של הפרויקט בצורה בולטת וקבועה. הטוטם העצום מראה חוזק ויציבות הנראים מרחוק ומשדרים כוח ויוקרה. הטוטם נבנה מקונסטרוקציית אגדים ומותאם בצורה מדוייקת לצרכי הלקוח ולתוואי בשטח. הטוטם נעטף בלוחות פח עליהם נפרשת בהידוק שמשונית ממותגת המודפסת בטכניקות מתקדמות המבטיחות עמידות לאורך שנים.
מיתוג משרדים
משרד המכירות הוא נקודת המפגש המשמעותית ביותר של הלקוח עם הפרויקט. הרושם אותו ישאיר המשרד על הלקוח מכתיב את המשך דרכו המשותפת עם היזם ומהווה גורם משמעותי בתדמית החברה, כמו גם, גושפנקא לאיכות היזם. משרד מכירות אשר ממותג בצורה הטובה ביותר יכלול סוגי שילוט אלגנטיים תוך שילוב בין שילוט תלת מימדי עוצמתי המשדר יוקרה ואיכות לבין עיטוף המשרד בטפטים ממותגים. פתרונות השילוט של ספייד מדיה למשרדי המכירות ישאירו את הרושם הראשוני הטוב ביותר על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ויסייעו לכם בסגירת העסקאות.
שילוט מנופים
העגורנים נישאים בשמי העיר מעל לקו הבניינים ונראים למרחק עצום ביחס לשאר שיטות הפרסום. זאת הסיבה שמיתוג היזם/הפרויקט המופיע על העגורנים מהווה נדבך בלתי נפרד משיטות השיווק והתדמית של הפרויקט והיזם. את מיתוג העגורן אנו מבצעים באמצעות שימוש בלוגואים תלת מימדיים אשר בולטים בצורתם מהקונסטרוקציה של העגורן, כמו כן אנו מתקינים פסי לד לאורך זרוע העגורן והשילוט המעניקים לעגורן הממותג נראות מיטבית גם בלילה ומאריכים את זמן החשיפה שלו.
שילוט ענק על בניינים
שילוט ענק על גבי הבניין הוא דרך יעילה ביותר לפרסם את הפרויקט לאורך כל שלבי הבניה השונים. הבניין כשלעצמו אינו מספק נראות מותגית, אך שילוט נכון על גביו ובחזיתות אסטרטגיות, כמו גם תאורה בשעות הערב והלילה יציג ללקוחות הפוטנציאלים את חוזקות הפרויקט ויהווה פרסום אפקטיבי 24/7 . הדפסת השילוט נעשית על הבדים האיכותיים והחזקים ביותר העומדים בתקן אירופאי ומבטיחים עמידות לאורך זמן בתנאי חוץ.
שלטי פח
שלטי פח לאתרי בניה נראים היטב ברחוב הפרויקט ומספקים לעוברי האורח באזור מידע על הפרויקט וזהות היזם. שילוט הפח ניתן להתאמה מיטבית בכל סוגי הפרויקטים וניתן לשימוש והתקנה על גדר הפרויקט עצמה או על עמודים ובכך מתאים גם לפרויקטים בהם השטח הפיזי מהווה אתגר. שלטי הפח מודפסים על מדבקת אורופול גרמנית בטכניקת מולטימייט המתקדמת ושומרים על עמידות איתנה לאורך זמן.
הקודם
הבא

גלריית נדל"ן

במרוצת השנים ביצענו אלפי פרויקטי שילוט מגוונים בנדל"ן, לנוחיותכם קיבצנו פרויקטים נבחרים בחלוקה ייעודית:

גדרות מדברות

אותיות תלת-מימד

דגלים

טוטמים

מיתוג משרדים

שילוט מנופים

שילוט ענק על בניינים

שלטי פח